Про проєкт

Цей проєкт реалізується UNIDO за кошти уряду Німеччини.

 Метою проєкту є пошук українських фахівців із харчових та пакувальних технологій у країнах вздовж торгового шляху Львів – Роттердам, оцінка рівня їх кваліфікації, проведення для них фахового навчання для підвищення їхнього рівня кваліфікації та навичок.  А також – отримати уявлення та побачити на власні очі роботу пакувальних підприємств у країнах вздовж торгового шляху, визначити проблеми та вузькі місця, допомогти знайти роботу за фахом у закладах/компаніях ЄС.

 Ми прагнемо сприяти їхній адаптації та інтеграції в таких країнах, як Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина, Нідерланди та Австрія. Ці країни були обрані через їх потужну пакувальну індустрію та готовність прийняти та підтримати цих талановитих людей.

 Цей проєкт приносить користь не лише українським фахівцям, які шукають роботу та хочуть отримати нові знання. За підтримки UNIDO та місцевих галузевих партнерів ми прагнемо створити платформу, яка сприятиме цій адаптації, одночасно надаючи потужну підтримку цим людям на їх новому життєвому етапі.

 Якщо Ви досвідчений працівник пакувальної галузі та потребуєте допомоги в адаптації в нове середовище, будь ласка, без вагань звертайтеся до нас. Ми тут, щоб допомогти та підтримати Вас на шляху до нових можливостей. Ми співпрацюємо з декількома компаніями пакувальної індустрії в цих країнах, які готові запропонувати Вам нові можливості.

Цілі проєкту

Виявити та знайти українських експертів і спеціалістів, які зараз проживають у країнах Європи.

Перше завдання цього проєкту – виявити та знайти українських фахівців, які зараз проживають у країнах Європи вздовж торгового шляху Львів – Роттердам. Ці професіонали можуть бути представниками різних напрямів, але ми головним чином зацікавлені в тих, хто має досвід і навички в пакувальній індустрії.

Проводити спеціалізоване навчання попередньо визначених професіоналів та спеціалістів.

Друге завдання – спеціалізоване навчання тих фахівців, яких ми визначили раніше. Навчання буде зосереджено на навичках і знаннях, які зараз найбільш затребувані та актуальні в пакувальній індустрії.

Проводити гостьові лекції в технічних установах ЄС для раніше визначених експертів і спеціалістів, щоб підвищити їхні навички в найбільш актуальних і необхідних технічних сферах.

Третя мета – надати цим експертам і спеціалістам можливість відвідувати гостьові лекції в технічних установах ЄС. Ці лекції дозволять їм оновити та підвищити свій рівень у сферах, які зараз є найбільш актуальними та найбільш потрібними для пакувальної індустрії. Це важливо для підтримки конкурентоспроможності наших спеціалістів у галузі, що швидко змінюється.

Переваги проєкту

Реалізований UNIDO проєкт приносить низку переваг досвідченим фахівцям пакувальної індустрії з України.

Нижче наведено деякі з основних переваг:

Можливості для українських фахівців

Проєкт дає можливість українським фахівцям знайти нові можливості у своїй галузі. Багато із цих людей дуже досвідчені та вправні. Проєкт пропонує їм новий шанс і підтримку для пошуку нових можливостей у пакувальній індустрії в інших країнах.

Підтримка місцевої економіки

Такі країни, як Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина, Нідерланди та Австрія, а також інші країни можуть отримати користь від нових талантів, яких ми навчатимемо в межах проєкту.

Соціальна інтеграція та розвиток

Проєкт допомагає розвивати навички.

Посилення міжнародної співпраці

Проєкт сприяє міжнародній співпраці й солідарності між країнами та організаціями. Це приклад того, як світова спільнота може працювати разом, щоб подолати серйозні виклики.

Сталий розвиток

Проєкт також сприяє сталому розвитку, заохочуючи використання кваліфікованої робочої сили, яка інакше могла б залишитися без роботи.

Зміцнення пакувальної індустрії

Досвідчені фахівці з України можуть посилити команди, підвищити потенціал та ефективність, що може привести до збільшення продуктивності та інновацій у секторі.

Культурний обмін і взаєморозуміння

Освітні можливості

Проєкт також пропонує освітні можливості як для українських фахівців, так і для місцевих громад. Це включає мовну підготовку для українців і семінари, практикуми з пакувальної тематики для місцевих компаній і громад.

Покращення умов проживання українських спеціалістів

Робота у сфері, в якій вони мають знання й досвід, може мати великий вплив на їхню самооцінку та загальний добробут.

Партнерство та розвиток зв’язків

Проєкт UNIDO також підтримує створення нових партнерських відносин і зв’язків між країнами, промисловими секторами, неурядовими організаціями та іншими установами. Ці відносини можуть мати довгостроковий позитивний вплив на економічний і соціальний розвиток країн-учасниць.

Цей проєкт пропонує багато переваг і можливостей для всіх зацікавлених сторін. Це комплексна ініціатива, спрямована на вирішення кількох важливих сучасних викликів, усе задля сприяння сталому розвитку та створення кращого майбутнього для всіх учасників.

Навіщо брати участь

Ми розуміємо, що рішення приєднатися до нового проєкту може здатися великим кроком. Ви можете запитати, яку користь Вам принесе цей проєкт? Які переваги? І чому Ви повинні присвятити свій час та енергію цьому проєкту?

Набуття ключових технологічних навичок

Проєкт дає можливість отримати технічні знання та навички, які є вкрай важливими для сучасного ринку праці. Участь у цьому проєкті може прокласти шлях для підвищення кваліфікації й особистого розвитку, сприяючи підвищенню потенціалу для майбутніх починань.

Доступ до глобальних ресурсів і мереж

Проєкт дає можливість спілкуватися з людьми та організаціями з усього світу. Це може значно розширити Вашу професійну мережу й надати Вам доступ до нових ресурсів і можливостей, які раніше були недоступні.

Сприяння розвитку України

Беручи участь у проєкті, Ви можете сприяти розвитку технологічного потенціалу та інновацій в Україні. Це може позитивно вплинути на економіку країни та сприяти зміцненню її позицій на світовій арені.

Особистий та професійний розвиток

Проєкт пропонує можливості для особистого й професійного розвитку, від вдосконалення навичок управління проєктами та командної роботи до отримання досвіду в міжнародному й сталому розвитку.

Можливість зробити внесок у сталий розвиток

Проєкт спрямований на сприяння сталому розвитку та інноваціям, ключовим елементам майбутнього нашої планети. Беручи участь у проєкті, Ви не лише отримаєте цінні навички та досвід, а й зробите свій внесок у досягнення глобальних цілей сталого розвитку.